Strefa czasowa: UTC


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

info
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2011, o 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2011, o 16:10
Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław
Magni napisał(a):
Witam. Na forum poraz pierwszy, niektórych znam z terenu.
Aktualnie jeżdżę i chcę sprzedać owego Land Rovera Discovery II, V8 +LPG, wyliftowany, w świetnym stanie więc gdyby ktoś chciał prześlę ofertę.
Kupie za to fajnego forda bronco i zastanawiam sie nad wejściem w dodga durango, jeśli ktoś coś wie na jego temat wysłucham opini. Interesuje mnie też Tahoe zarówno roczniki 1995 (+-) oraz 2001

Pozdrawiam


Dobrze że wracasz "do Ameryki" - nie żebym coś miał do Land rovera... Co do tych aut o których wspominasz to: w Durango bym się nie pchał ale może to dlatego że nie mam o nim w ogóle pojęcia, dlatego może nie będę się wypowiadał. Powiem tylko że znajomi który szukali dużego rodzinnego auta i oglądali Durango, odpuszczali i wybierali Tahoe. Znam 3 osoby które jeżdżą Tahoe, jeżdżą też nimi ich żony i wychwalają je pod niebiosa. Dwa z nich to silniki 5.3 Vortech, podobno bardzo dobre, zawsze to masz ok. 300 koni także zapas mocy do poruszenia ciężkiej budy jest. Nie wiem co było montowane w tych starszych rocznikach, podejrzewam że jakieś TBI które, nawiasem mówiąc, słynie z prostoty i niezawodności. Skrzynie raczej wytrzymałe, przystosowane do ciągnięcia naprawdę ciężkich przyczep - jestem prawie pewny że te same co w suburbanie który z tego słynął, spokojnie może ciągnąć 9 ton - a co za tym idzie przy normalnym użytkowaniu nie do zabicia.

Co do Forda Bronco - tak samo jak w przypadku Durango nic o nim nie wiem więc może nie będę się wypowiadał, jedyne co mi chodzi po głowie to fakt że Ford swego czasu słynął z naprawdę mocnych mostów, numer jeden w dragu, ale czy akurat takie mosty są w Bronco to nie wiem. Blazera K5 znam jednego i naprawdę robi wrażenie aczkolwiek wbrew pozorom nie jeździł w ciężkim terenie - pojawia się parę razy w tych dwóch filmach:

http://vimeo.com/4772881
http://vimeo.com/5104654

i jeszcze tu:
http://vimeo.com/2721337

Magni napisał(a):
Dzięki za podpowiedż, to cenne uwagi tym bardziej, że zawsze mało wagi przywiązywałem do kwestii technicznych (oprócz wybierania silników benzynowych),a kierowałem urodą auta.
Myślę, że gdzieś w połowie stycznia zamienię swoją stajnię (land i toyota) na chevy tahoe i k5, a jeśli jednak wygra trochę rozsądku to zamiast k5 (bo kurde mało nie kosztuje jak na swój rocznik, a nie stać mnie aby kupić auto tylkooooo to fanu - wiadomo- to znajdę coś nowszego i chyba durango z 2000. A jak wybijesz mi z głowy durango całkowicie to może taka para (tahoe 2001 i tahoe 1995) ehh świąteczne siedzenie przed allegro mnie rozstraja. Do landa nic nie mam ale chyba jednak nie mój styl, ja lubię jednak większe gabloty. Pociąga mnie ram przerobiony na średnie monstrum ale akurat nie potrzebuję paki więc nie mogę kupić


Góra
Digg: info  Digg: info  Digg: info  Digg: info
  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Liquid Black Designed ByAndrew
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Strefa czasowa: UTC - Teraz jest 28 mar 2024, o 12:01
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL