Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Garaż4x4 Off-Road tuning samochodów terenowych
ul. Karwińska 11
52-015 Wrocław
tel. 717819009
e-mail: biuro@garaz4x4.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Audi Centrum Wrocław SUW Audi Q5 Q7

ul. Al. Karkonoska 47

53015 Wrocław

woj. dolnośląskie

tel. 71 363 00 93

email: info@audicentrumwroclaw.pl

strona www: http://www.audi-centrum-wroclaw.audi.pl/kontakt/

Witamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane marką Audi, nasza firma kładzie nacisk na profesjonalizm, nie sprzedajemy samochodów z katalogu posiadamy je na stanie w naszym autoryzowanym salonie i kierujemy się domeną "jak nie zobaczysz to nie uwierzysz" dlatego to my wyznaczamy nowe kryteria sprzedaży samochodów i zawsze staramy się wysuwać krok przed konkurencje aby zadowolić klienta. Zapraszamy do salonu. Audi Centrum Wrocław, jedyny, autoryzowany dealer Audi we Wrocławiu. Wrocławski dealer prowadzi sprzedaż nowych samochodów marki Audi, posiadamy Serwis, Centrum Likwidacji Szkód, sprzedaż części zamiennych oraz Butik z ekskluzywnymi akcesoriami.
Audi Q7 to pojazd wyróżniający się na tle konkurencji. Poprzez wprowadzenie go na rynek, segment pojazdów SUV wzbogacił się o wybitną pod względem technologicznym i stylistycznym jednostkę. Ten luksusowy samochód terenowy, poza tym, że doskonale się prezentuje, oferuje także potężną moc, nowatorskie rozwiązania, maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Przygotowaliśmy do dyspozycji państwa super wyszkolonego dealera który to przekaże państwu wiedzę zdobytą na temat danego modelu samochodu, w tym celu skontaktuj się i umów na spotkanie podajemy Ci kontakt poniżej. 
    

Przyjeżdżając do salonu zobaczysz najnowsze modele audi na żywo, to robi wrażenie...

Audi Q7 2010 Potężniejsza, bardziej ekologiczna niż kiedykolwiek TDI więcej info

Najnowszej generacji silnik duża pojemność a przy tym bardzo ekonomiczny.

http://www.audi-centrum-wroclaw.audi.pl/modele/q7