Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
KNS Ltd Akcesoria Tuningowe Chromowane
ul. Moniuszki 45 lok. 26-28
58-300 Wałbrzych
tel. 74 842-12-19
e-mail: info@chromowane.com
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Pol Motors Sp. z o.o. SUZUKI HYUNDAI

ul. Kamienna 145

50545 Wrocław

woj. dolnośląskie

tel. 71 369 76 98

email: mszymajda@polmotors.wroc.pl

strona www: http://www.pol-motors.suzuki.pl/car/

Wszyscy Klienci Pol-Motors są w centrum naszego zainteresowania. Ich zadowolenie jest naszym nadrzędnym celem. Kluczem do osiągnięcia tego celu są: uczciwość, fachowość, profesjonalizm, ciągłe doskonalenie umiejętności oraz najwyższe zaangażowanie całego personelu firmy, a także dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości.
 
HISTORIA POL-MOTORS
Tradycje motoryzacyjne Pol-Motors sięgają roku 1995. 1 czerwca Pol-Motors rozpoczęło działalność w byłej siedzibie Polmozbytu, jako jeden z pierwszych w południowej Polsce – Autoryzowanych Dealerów Forda. Kolejnym ruchem było przejęcie pod koniec 2003r. wałbrzyskiego KFS-Motors i przeistoczenie go w swój oddział. W tym samym czasie zakończone zostały starania o uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2000, który pozwala zapewnić odpowiedni poziom usług.
W marcu 2006 roku Pol-Motors przeniósł swoją wrocławską stację dealerską Forda do nowego obiektu przy ul. Bardzkiej 1. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów - w siedzibie przy ulicy Kamiennej 145, 20 kwietnia 2007 Pol-Motors otworzył salon i serwis samochodów i motocykli marki Suzuki.
W salonie Suzuki Pol-Motors można dokonać wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu, leasingu oraz ubezpieczeniem samochodu na korzystnych, preferencyjnych warunkach.
Poniżej kontakt do osób odpowiedzialnych za sprzedaż i prezentacje.

 Autoryzowany Serwis zapewnia kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia.
Firma Pol-Motors uznaje za podstawę swej działalności jakość usług i produktów, które oferuje swoim klientom, dlatego może poszczycić się już ponad dziesięcioletnią tradycją na dolnośląskim rynku motoryzacyjnym.

 
Z ostatniej chwili 

Atrakcyjne warunki zakupu w Suzuki mimo wzrostu VAT

 

 zobacz video klip

Godziny pracy salonu:
pon. - pt. 9.00 – 19.00
sob. 9.00 – 15.00