Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
KNS Ltd Akcesoria Tuningowe Chromowane
ul. Moniuszki 45 lok. 26-28
58-300 Wałbrzych
tel. 74 842-12-19
e-mail: info@chromowane.com
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

TEAM Marek Pasierbski Land-Rover

ul. Wrocławska 56

55-095 Mirków; Długołęka

woj. dolnośląskie

tel. 071 315 31 15

email: salon@team.pl

strona www: team.landrover.pl/nasz-zespol

W salonie czeka personel gwarantujący profesjonalną pomoc w wyborze Państwa Land Rovera. Nasi pracownicy z przyjemnością przedstawią każdy wariant zakupu, tak aby wybór był jak najbardziej trafny. Za cel stawiamy sobie maksymalny komfort obsługi naszych klientów. W tym celu zapewniamy Państwu specjalnie przygotowane pomieszczenie sprzyjające podejmowaniu decyzji. Dysponujemy szeroką gamą samochodów w każdym modelu, tak aby mogli Państwo zapoznać się z możliwymi opcjami wyposażenia oraz różną gamą kolorów nadwozia, rodzajów wnętrz jak i wersji wykończenia. Do Państwa dyspozycji są również wszystkie modele do w pełni indywidualizowanych jazd testowych.
Rozpocznij swoja przygodę z Land Roverem lub innym razem z naszą firmą zapraszamy...

Przywileje klienta
 
Dbałość o pełną satysfakcję naszych klientów jest nadrzędnym celem naszej działalności. Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo jak również specjalistyczny i kompleksowy serwis. Gwarantowana jest obsługa na najwyższym poziomie przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych doradców.
Indywidualne podejście do klienta jest podstawą polityki naszej firmy. Sprawny , profesjonalny serwis oraz doradztwo zapewnia wysoki standard obsługi i procentuje dobrymi relacjami i zaufaniem. W skrócie:

 * oferujemy indywidualną prezentację samochodu u klienta,
 * wraz z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najbardziej korzystne warunki finansowania oraz ubezpieczenia samochodu.
 * każdy klient ma możliwość wzięcia udziału w specjalnym programie doszkolenia techniki jazdy w celu jak najlepszego poznania możliwości swojego auta. Szkolenia realizowane są na torze samochodowym pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.
 * na życzenie Klienta możliwe jest wydanie auta w wyznaczonym przez Klienta miejscu.