Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Titanium Winch wyciągarki do aut terenowych, ledy
ul. Mikołowska 42b
41400 Mysłowice
tel. 322231186
e-mail: biuro@winch.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Garaż4x4 Off-Road tuning samochodów terenowych

ul. Karwińska 11

52-015 Wrocław

woj. dolnośląskie

tel. 717819009

email: biuro@garaz4x4.com.pl

strona www: garaz4x4.com.pl/index.php

Z przyjemnością informujemy, że Wrocławski serwis samochodowy przy ulic Karwińskiej jest już przygotowany do obsługi państwa samochodów. Atmosfera jest miła, czysto i schludnie a i kawa się znajdzie.  

      

   
Jak widać na zdjęciach jesteśmy przygotowani zarówno do naprawy Państwa pojazdów jak i wszelkich usług serwisowych, począwszy od wymiany oleju do sezonowej wymiany opon oraz tuningu przeróbek samochodów do off roadu ekstremalnego jak i przeprawowego. Nasza firma posiada umowy z dostawcami części do samochodów terenowych i wynegocjowane rabaty dlatego też możemy wykonać modernizację lub naprawy za ceny umiarkowane.
Zapraszamy do współpracy firmy które korzystają z samochodów specjalistycznych do wykonywania różnego rodzaju prac w terenie, samochód taki powinno się doposażyć w sprzęt potrzebny do ciężkiej pracy.

 

Do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt: dwa nowoczesne podnośniki samochodowe, nowoczesną montażownice oraz maszynę do wyważania kół w Państwa samochodach.

 
W czasie kiedy będziemy zajmowali się serwisem samochodów, będą mogli Państwo w spokoju skorzystać z pomieszczenia przygotowanego w naszym biurze, gdzie mieszczą się wygodne miejsca dla naszych klientów.
   
Przyjedź do nas przeprowadzimy ekspertyzę twojej terenówki wycenimy zakres prac które należy przeprowadzić, po ustaleniu cen usługi przechodzimy do działania w ustalonym terminie.
10 letnie doświadczenie, przerobienie i naprawy setek samochodów pozwoliło nam nabrać doświadczenia z którego między innymi korzystają nasi zadowoleni klienci.

Pozdrawiamy fanów samochodów terenowych i zapraszamy do naszego GARAŻU

 

Nowe Promocje:

Teraz wymiana opon 15% taniej!

Przegląd samochodu za 15zł

Zapraszamy na przegląd promocyjny: sprawdź swoje auto.
Szybko, sprawnie za drobne pieniądze, pozwoli Ci to cieszyć się spokojną i bezpieczną jazdą sprawdzonym samochodem.  
  
Przegląd obejmuje:

  • sprawdzenie stanu zawieszenia
  • sprawdzenie luzów w układzie kierowniczym
  • sprawdzenie stanu okładzin klocków hamulcowych i tarcz hamulcowych
  • kontrolę oświetlenia zewnętrznego
  • sprawdzenie poziomu i jakości płynów eksploatacyjnych
  • ogólną ocenę stanu technicznego
  • kontrola jakości opon (głębokość bieżnika, stan zużycia opony)