Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Mercedes-Benz Frączak Sp zoo Gelenda G-Klasa
ul. Olsztyńska 1
51-423 Wrocław
tel. 71 7 800 800
e-mail: krzysztof.rak@fraczak.mercedes-benz.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Czasopismo CROSSOVER rusza ku przygodzie i zainteresowanych pasjonatów

CROSSOVER – niezależny magazyn dla aktywnych już w sprzedaży!

Od poniedziałku w sprzedaży dostępny jest pierwszy, samodzielny numer Magazynu Crossover. Periodyk, jakiego jeszcze nie było, przeznaczony dla ludzi, którzy wiele już widzieli i wiele przeżyli, ale nadal chcą poznawać smaki życia. W pierwszym numerze, oprócz najnowszych premier samochodowych, wielu ciekawych aktywności czy sportów, Czytelnik będzie miał okazję poznać bliskie zakątki naszego kraju, jak i odległe, nieznane miejsca na całym świecie.

W Crossoverze będzie można przeczytać o samochodach, a w szczególności o najdynamiczniejszym segmencie motoryzacji, czyli crossoverach, historii ciekawych modeli aut, pasjach i hobby, które nie mają nic wspólnego z motoryzacją, ale też takich, które mają w niej swoje korzenie, o wycieczkach – tych bliższych i dalszych, na krańcach świata, o gadżetach, które podobno są tylko dodatkiem, ale życie bez nich nie ma przecież smaku.

Każdy artykuł poświęcony konkretnej dyscyplinie sportowej zawiera rzetelne informacje o tym, gdzie można zacząć ją uprawiać, jak doskonalić technikę oraz jaki sprzęt jest potrzebny w tym celu.

Dla miłośników wspinaczki przygotowaliśmy materiał o najbardziej szlachetnej odmianie alpinizmu – wspinaczce wielkościanowej. Jest to dyscyplina, która wymaga ogromnego doświadczenia, umiejętności i obycia ze sprzętem. Od momentu, kiedy pierwszy człowiek osiągnął szczyt Mount Blanc w 1786 r. zarówno sprzęt, jak i ludzkie możliwości poszły mocno do przodu. Dzisiejsza wspinaczka ma wiele oblicz, a miejsca do tej pory nieznane i nieosiągalne stają się czymś bliższym. Gdzie jest mekka big-wallowych fascynatów, a gdzie znajdują się mniej popularne wielkościanowe zakątki? – o tym w tym artykule.

Więcej informacji na naszej stronie http://www.crossover.org.pl/

Komentarze