Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Garaż4x4 Off-Road tuning samochodów terenowych
ul. Karwińska 11
52-015 Wrocław
tel. 717819009
e-mail: biuro@garaz4x4.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Propozycja stałych, cotygodniowych spotkań

« 
Poprzedni temat
|
|
Następny temat
 »

Musisz być zalogowany aby uzyskać dostęp do forum. Możesz się zalogować tutaj

Autor Wiadomość

SStefan Lod

SStefan Lod

Sobota, 18 Grudzień 2010 21:18:32

Na razie forum świeci pustkami ale liczymy na to, że wkrótce będzie nas duużo więcej... happy W związku z tym rzucam luźną propozycję aby ogarnąć miejsce oraz termin regularnych, tygodniowych spotkań ekipy dolnośląskiej. Myślę że jeśli chodzi o miejsce to powinna to być jakaś knajpa i tu moim typem jest wrocławski klub Wagon - przed klubem jest duży parking na którym spokojnie pomieszczą się samochody, oczywiście nie jest to konieczność - zawsze można zostawić auta w domu, skorzystać z dobrodziejstw komunikacji i miejskiej i wypić jakieś piwo lub nawet coś mocniejszego... blunk Co do terminu - wybierzmy jakiś dzień tygodnia, który będzie pasował, jeśli nie wszystkim to przynajmniej większości, warto też wziąć pod uwagę tygodniową "ramówkę" danego lokalu, tak aby dało się spokojnie pogadać nie przekrzykując głośnej muzy... to akurat temat w którym można się zorientować rozmawiając z obsługą lub nawet właścicielem knajpy.

Reasumując: moja propozycja to Wagon. Dlaczego? Po pierwsze ze względu na parking, po drugie jest tam duży ogródek z którego można korzystać w sezonie letnim - siedzieć w przyjemnej atmosferze mając cały czas auta na widoku, na wypadek gdyby ktoś chciał wyciągnąć "kwara" albo poczęstować się wkładami do lusterek. W razie gorszej pogody można oczywiście zejść do całkiem klimatycznego podziemia. Piszcie jaki dzień tygodnia proponujecie, ja w międzyczasie zapoznam się z programem klubu tak abyśmy nie kolidowali z głośnymi imprezami muzycznymi albo koncertami.

Oczywiście jeśli ktoś ma propozycję innego miejsca spotkań to śmiało piszcie, wybierzemy coś wspólnie.

mat

mat

Poniedziałek, 10 Styczeń 2011 21:22:34

SStefan Lod może Madnees też jest corowo parking a i z Piotrkiem moge pogadać na dzień tygodnia aby parking był nasz happy)

SStefan Lod

SStefan Lod

Wtorek, 11 Styczeń 2011 15:47:16

Noo Madness jak najbardziej może być