Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Garaż4x4 Off-Road tuning samochodów terenowych
ul. Karwińska 11
52-015 Wrocław
tel. 717819009
e-mail: biuro@garaz4x4.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Dacia Duster Terenowe Auto Dacia Polska

Styl prawdziwego terenowego samochodu Dacia wprowadza nowego terenowca.
Szerokie błotniki i wysokie nadwozie zapowiadają silną osobowość. Dacia Duster to prawdziwe terenowe auto. Design prawdziwego 4x4 podkreśla solidność i zamiłowanie do przygód poza utartymi trasami.
Również w mieście Dacia Duster znajdzie wielu zwolenników dzięki eleganckiej stylistyce, chromowanemu grillowi i przednim światłom z podwójnym układem optycznym. Jej unikalny charakter można dodatkowo podkreślić wybierając pakiet Look (aluminiowe felgi 16”, relingi dachowe, obudowy lusterek bocznych, osłony przedniej i tylnej części podwozia, progi z matowego chromu, dodatkowo przyciemniane tylne szyby) lub jedno z licznych akcesoriów (szerokie listwy ochronne na drzwi, osłony nadkoli czy stylowe osłony rurowe).

Komfort z możliwością wyboru

Dacia Duster posiada obszerną i komfortową kabinę. Praktyczna i funkcjonalna, może pomieścić 5 pasażerów, którzy mają również do swojej dyspozycji bagażnik o pojemności do 475 litrów (w zależności od wersji), pozwalający z łatwością przewieźć wszystkie bagaże i sprzęt sportowy lub rekreacyjny. Po złożeniu tylnej kanapy pojemność bagażnika wzrasta do 1636 litrów. Po złożeniu oparcia przedniego siedzenia pasażera można zmieścić w kabinie przedmioty o długości 2,65 m.

Zarówno kierowcy, jak i ich rodziny mają bardzo zróżnicowane oczekiwania, dlatego Dacia Duster oferuje jedynie najważniejsze wyposażenie, bez zbędnych elementów. Każdy ma wolną rękę przy personalizacji swojego samochodu.

W zależności od wersji dostępne są liczne pakiety i opcje spełniające zróżnicowane potrzeby: klimatyzacja, radioodtwarzacz CD MP3, Pakiet Funkcjonalny obejmujący składaną tylną kanapę w układzie 1/3-2/3, elektrycznie podnoszone szyby z tyłu, czy Pakiet Skórzany z tapicerką ze skóry łączoną ze skórą ekologiczną, oraz kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów pokrytymi skórą… Dacia Duster spełni każdą potrzebę.Stawi czoła każdemu terenowi Dacia Duster nie obawia się żadnego terenu. Dzięki dużemu prześwitowi i wysokim kątom natarcia i zejścia może się poszczycić prawdziwie terenowymi zdolnościami. Jej konstrukcja pozwala stawić czoła każdej drodze. Jak na swoje gabaryty jest kompaktowa i lekka, co zapewnia jej dużą dynamikę i dobre osiągi w terenie. Ma na nie również wpływ nowa, 6-biegowa skrzynia mechaniczna*, wyposażona w krótkie pierwsze przełożenie (5,79 km/h przy 1 000 obr./min). Ułatwia ona poruszanie się w trudnym terenie, ruszanie pod górę czy utrzymanie samochodu na zjeździe. Dzięki intuicyjnemu w obsłudze układowi sterującemu rozłożeniem napędu 4x4*, Dacia Duster dostosowuje się do każdej sytuacji i jest łatwa w prowadzeniu.Dostępne w wersji 4x4.    Zobacz Video Dacia-Duster-Salon-Wroclaw-Video  Źródło Dacia.pl

Komentarze