Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
RS SERWIS Roman Śmietanka naprawa VW, Audi
ul. Monte Casino 18
53-513 Wrocław
tel. 510075477
e-mail: autoserwisrs@o2.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Nowy Range Rover na wizualizacji - Czy tak będzie wyglądał luksusowy SUV z Wielkiej Brytanii?

O kilku miesięcy szpiedzy śledzą egzemplarze testowe nowego Range Rovera. Jeden z najpopularniejszych i najlepszych luksusowych SUV-ów powinien ujrzeć światło dzienne w tym, lub przyszłym roku.

Póki co jednak, każdy ze sfotografowanych egzemplarzy testowych miał na karoserii sporo kamuflażu, więc trudno wyobrazić sobie jak będzie wyglądał nowy Range. Z pomocą przyszli graficy, którzy wirtualnie "rozebrali" Range Rovera, dzięki czemu powstała wizualizacja nowego modelu.

Oczywiście wersja produkcyjna może się różnić od przedstawionej koncepcji, ale dotychczasowe doświadczenia z wizualizacjami pokazują, że często odzwierciedlają one prawdziwy wygląd auta.

Tak może być również w tym przypadku. Jak widać Brytyjczycy nie zrezygnowali z pudełkowatego kształtu nadwozia, ale nieco odświeżyli lampy, grill i zderzaki.

Jak bardzo wizualizacja przypomina wersję produkcyjną nowego Range`a dowiemy się dopiero, gdy Brytyjczycy opublikują oficjalne fotografie. Kiedy to nastąpi? Niestety jeszcze tego nie wiemy. Range Rover jest firmą, która lubi przez długi czas trzymać w niepewności. 

źródło: v10.pl

Komentarze