Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Titanium Winch wyciągarki do aut terenowych, ledy
ul. Mikołowska 42b
41400 Mysłowice
tel. 322231186
e-mail: biuro@winch.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Prawo jazdy już dla 14-latków!

W polskim prawie dotyczącym edukacji przyszłych kierowców szykują się wielkie zmiany, bo musimy się stosować do dyrektyw UE. Nowa ustawa ma jednocześnie za zadanie polepszyć bezpieczeństwo na drogach i wyeliminować nieprawidłowości podczas szkoleń na prawo jazdy. Co się zmieni? - Artykuł Martyny Korzynek

 

125 lat istnienia automobilu

Wczorajsza data (29 stycznia) to rocznica przełomowego wydarzenia w historii motoryzacji. Dokładnie 125 lat temu, 29 stycznia 1886 roku Carl Benz zarejestrował patent na "pojazd napędzany silnikiem gazowym" - protoplastę dzisiejszego samochodu.

 

AKTUALIZACJA - Wkrótce transformacja Forum na phpbb3

Ważna informacja dla użytkowników naszego Forum. Z dniem 1 lutego Forum TerenoweAuta zostanie przekształcone na nowy system phpBB3, oferujący dużo większe możliwości. Jeśli masz już konto na naszym Forum przeczytaj koniecznie!

 

Nowa, opancerzona sanitarka od Iveco

Iveco Defence Vehicles zdobyła pierwsze zamówienie na opancerzony samochód MPV-VTMM. Spółka dostarczy 12 pojazdów w wersji sanitarnej.

 

Większe uprawnienia Inspekcji Transportu Drogowego

Ostatniego dnia 2010 r. weszły w życie zmiany kodeksu ruchu drogowego. Zgodnie z nowymi przepisami można szybciej jeździć po dwujezdniowych drogach ekspresowych (120 km/h zamiast 110 km/h) i autostradach (140 km/h zamiast 130 km/h). Poza tym nowe uprawnienia dostała Inspekcja Transportu Drogowego (ITD) - formacja, która do tej pory ścigała jedynie zawodowych kierowców.

 

Audi Q3 - jesienią niemiecki SUV trafi do europejskich dealerów

Audi robi wszystko by utrzymać swoje nowe Audi Q3 w tajemnicy. Według wewnętrznych źródeł, Q3 pojawi się w europejskich salonach jesienią tego roku, najprawdopodobniej we wrześniu lub październiku (w zależności od kraju).

 

Atrakcyjne warunki zakupu w Suzuki mimo wzrostu VAT

Suzuki Motor Poland nie zmienia cen detalicznych samochodów, pomimo zmiany stawki VAT z 22% na 23%. Dodatkowo od stycznia 2011 roku, zwiększa atrakcyjność warunków zakupu.

 

Imprezy - Pomorski Puchar Sprintu 4x4

Pomorski Puchar Sprintu 4x4 to nowe przedsięwzięcie powstałe z inicjatywy wielu zawodników oraz obserwatorów. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji rajdów terenowych z narastającą potrzebą i popularnością tego typu spotkań PPS4x4 będzie przynosić satysfakcje zawodnikom, dostarczać emocji obserwatorom oraz zaistnieje jako wydarzenie medialne.

 

Aktualizacja: Artykuły: Samochody specjalne Land Rover

W dziale "Artykuły" znajdziecie opis pojazdów specjalnych marki Land Rover dla kopalni podziemnych i odkrywkowych. Samochody przygotowuje wrocławska firma TEAM Marek Pasierbski. Wkrótce opiszemy także inne zastosowania aut specjalnych, tymczasem zapraszamy do lektury artykułu. [Kliknij aby przejść do artykułu]

 

Nowe zdjęcia w Galerii - WOŚP

W Galerii zamieściliśmy pierwsze zdjęcia z imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się 8 stycznia na podwrocławskim poligonie. Już wkrótce obszerniejsza relacja, a tymczasem obejrzyjcie foty Jacka i foty Pawła.