Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Tomex Tomasz Śniatała zderzaki off road akcesoria
ul. Wiejska 11
63700 Krotoszyn
tel. 606897034
e-mail: tomek197023@wp.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Rally QUADRA 201 - 27 - 29 maja 2011 WROCŁAW - OBORNIKI ŚL.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji rajdu RAILLY QUADRA 4X4. Miejsce - Tor Krosowy w Wilczynie Leśnym koło Obornik Śląskich
Auta wystartują w dwóch klasach:
- KLASA BEZ WYCIĄGAREK - auta fabryczne lekko pomotane, obowiązkowo opony MT do 35 cali, bez wyciągarek, nawigacja GPS, sprawne radio CB, metromierz, zaczepy, liny wraz z osprzętem adekwatnym do masy samochodu, kask dla załogi, apteczka
- KLASA Z WYCIĄGARKAMI - opony MT bez ograniczeń, a reszta co dusza zapragnie, nawigacja GPS, sprawne radio CB, metromierz, zaczepy, liny wraz z osprzętem adekwatnym do masy samochodu, minimum 2 pasy na drzewa, kask dla załogi, apteczka. W przypadku aut kabrio - pałąk ochronny.

 

Tytuł Pickupa Roku dla L200

To już 12 zwycięstwo Mitsubishi L200 w konkursie organizowanym przez najlepiej sprzedający się europejski magazyn dotyczący samochodów typu SUV i terenowych.
Nie tylko czytelnicy doceniają zalety tego samochodu, ale przede wszystkim klienci. W 2010 roku Mitsubishi L200 był najpopularniejszym pickupem w Niemczech, zdobywając 1870 klientów (dane dotyczące rejestracji nowych pojazdów).

W 2010 roku w Polsce pickup L200 był najpopularniejszym samochodem w swoim segmencie. W roku fiskalnym 2010, który skończył się 31 marca 2011 roku sprzedano 617 takich aut, czyli o niemal 10% więcej niż w poprzednim roku rozliczeniowym

 

Profesjonalny śmigłowiec który służy do filmowania w locie. Stwarza to nowe możliwości nagrywania ujęć video wykonywanych z lotu ptaka. Możliwości są bardzo duże i trzeba do tego sprzętu bardzo dobrego operatora śmigłowca. Połączenie video filmu z ziemi i powietrza przenosi nas w inny wymiar oglądania relacji z przygotowanego materiału. Poszukujemy praktyków takich wspaniałych wynalazków którzy są w stanie obsługiwać naszych klientów podczas organizowanych imprez. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Posiadasz taki śmigłowiec z profesjonalną kamerą zacznij z nami współpracować, obsługa wielu imprez off-road

Profesjonalny śmigłowiec który służy do filmowania w locie. Stwarza to nowe możliwości nagrywania ujęć video wykonywanych z lotu ptaka. Możliwości są bardzo duże i trzeba do tego sprzętu bardzo dobrego operatora śmigłowca. Połączenie video filmu z ziemi i powietrza przenosi nas w inny wymiar oglądania relacji z przygotowanego materiału. Poszukujemy praktyków takich wspaniałych wynalazków którzy są w stanie obsługiwać naszych klientów podczas organizowanych imprez. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Posiadasz taki śmigłowiec z profesjonalną kamerą zacznij z nami współpracować, obsługa wielu imprez off-road

Rajd na poligonie wrocławskim dla kobiet marzec 2011

Women Day 4x4 Wrocław poligon - 12.03.2011
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Święcie Kobiet, które chcemy przeprowadzić na Wrocławskim poligonie. Formuła rajdu jest bardzo prosta.

 

COVAL Puchar Polski OFF-ROAD.PL

Miło nam ogłosić, że rusza COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL, I runda zlokalizowana jest w Nowej Dębie. 13 i 14 maja wzorem lat poprzednich miłośnicy i fani offroadu stoczą nierówną walkę z przyrodą na przygotowanych przez nas odcinkach 110 kilometrowych zróżnicowanych tras.
Zapraszamy wszystkich odważnych do udziału w rajdzie, będzie wesoło, bojowo a adrenaliny nie zabraknie.  

 

Pokazały się na Polskim rynku nowe lampy ledowe do samochodów

Technologia oświetlenia LED w przemyśle samochodowym 
Lampy VisionX USA LED Light to szybko rozwijający się projekt w gałęzi oświetlenia samochodowego, każdy producent szuka najbardziej oszczędnego źródła energii którym okazały się elementy ledowe, po wielu latach okazało się że ledy można wykorzystywać w przemyśle samochodowym. Rozwiązania lamp ledowych są w technologi produkcyjnej drogie ale kiedy przeliczymy na pobór energii oraz podawany czas żywotności(50,000/h) okazuje się że w stosunku do starej technologii żarówek standardowych czy ksenonowych koszty są porównywalne w zamian za jasno doświetloną drogę. Ledy charakteryzują się niezwykle niskim poborem amp, VisionX USA jest najbardziej zaawansowanym liderem LED na rynku samochodowym.
czytaj więcej

 

Imprezy: KOBIETY NA TRAKTORY (12.03.2011)

Off road kojarzony jest z mężczyznami w ryczących maszynach, pokonujących rzeki błota. Ale ten trend od dłuższego czasu się zmienia. Można usłyszeć o kobietach startujących w „męskich” rajdach ale jednak jeszcze niewiele podejmuje wyzwanie i staje w zawodach z „facetami”. Z uwagi na fakt, że cały czas powiększa się grono miłośniczek jazdy terenowej, Adventura 4x4 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkim offroad'erkom, organizując rajd o nazwie: „KOBIETY NA TRAKTORY”. 
Data tego wydarzenia, 12.03.2011, jest nieprzypadkowa i w związku z tym nieprzypadkowe jest podstawowe założenie tej imprezy: KOBIETA ZA KIEROWNICĄ.

 

Jeep Grand Cherokee SRT-8

Mocą około 470 koni mechanicznych będzie dysponował kierowca, który zasiądzie w kabinie nowego modelu Jeepa Grand Cherokee SRT-8. Street & Racing Technology, nadworny tuner Chryslera, pracuje właśnie nad topową wersją Granda Cherokee nowej generacji.

 

Mitsubishi Outlander i L200 nagrodzone

Mitsubishi Outlander i Mitsubishi L200 zdobyły tytuł „Dobry Produkt 2010” w ogólnopolskim badaniu postaw i preferencji konsumenckich, zrealizowanym przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.