Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Auto Części Samochodowe do terenowych aut Pajero
ul. Nowowiejska 71
50-340 Wrocław
tel. 601724015
e-mail: biuro@terenoweauta.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Nowy Range Rover odsłania coraz więcej. Debiut jeszcze w tym roku

Brytyjczycy już od kilku ładnych miesięcy testują nowego Range Rovera na drogach całej Europy. Jeden z najlepszych luksusowych SUV-ów dostępnych na Starym Kontynencie powinien zadebiutować już na wrześniowym salonie samochodowym w Paryżu. Coraz mniejsza ilość kamuflażu na egzemplarzach testowych zdaje się to potwierdzać.

Jesteśmy pewni, że rewolucji nie będzie. Kształt nadwozia wydaje się niemal identyczny jak w przypadku poprzednika, a zmiany obejmą głównie przód i tył pojazdu. Możemy liczyć na nowy grill, lampy i przeprojektowane zderzaki. 

Face lifting powinien nieco złagodzić rysy Range`a, ale nie do tego stopnia, aby auto straciło swój charakter. Większe różnice dotyczą kwestii technicznych. Do budowy nowego modelu wykorzystano sporo aluminium, dzięki czemu masa własna spadła aż o 400 kg.

Z pewnością znajdzie to odzwierciedlenie w osiągach i prowadzeniu. Brytyjczycy nadal zwlekają z opublikowaniem dokładnej specyfikacji technicznej i oficjalnych fotografii. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko się wyjaśni, a prezentowane fotografie są ostatnimi przedstawiającymi zakamuflowane nadwozie Range`a

źródło: v10.pl

Komentarze